Wędzisko Savage Gear SG2 Shore Game 274-24 (72421)
Savage Gear SG2 Shore Game 274-24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Savage Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Savage Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Savage Gear SG2 Shore Game 274-24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savage Gear Wędka spinningowa 274 m 7-24 g SG2 Shore Game Sea Trout wędka | 475 zł |
Savage Gear Shore Game Sea Trout Mode Ml Spinning Rod Złocisty 2.74 m / 7- | 356 zł |
Savage Gear Savage Gear SG2 Shore Game 2,74 m 7 - 24 g 2 części SVS72421 | 315 zł |
Wędka S.g. Sg2 Shore Game 2.74M 7-24G | 356 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →