Dmuchany kajak Sevylor Tahiti Plus
Sevylor Tahiti Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sevylor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sevylor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sevylor Tahiti Plus
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kajak pompowany Sevylor Tahiti Plus | 1 090 zł |
Sevylor Kajak Thaiti Plus (054-L0000-205516-7) | 1 075 zł |
Sevylor Tahiti Plus Kayak Wielokolorowy 3 Places 205516 | 1 276 zł |
Sevylor, Kajak, TAHITI PLUS, niebieski, 361x90cm | 999 zł |
Nadmuchiwany kajak Sevylor Tahiti Plus | 638 zł |
Kajak SEVYLOR Tahiti Plus | Bezpłatny transport | Raty | 1 210 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →