Dmuchany kajak Sevylor Yukon
Zdjęcia 3 |
Sevylor Yukon |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sevylor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sevylor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sevylor Yukon
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sevylor Yukon Kajak (054-L0000-205161-15) | 3 267 zł |
Kajak Dwuosobowy Pneumatyczny Sportowy Wyprawowy Sevylor Yukon | 3 290 zł |
Sevylor Yukon Kayak Zielony,Czarny 2 Places 205161 | 3 761 zł |
Sevylor, Kajak, YUKON, zielony, 382x98cm | 2 650 zł |
Kajak Dwuosobowy Pneumatyczny Sportowy Wyprawowy Sevylor Yukon | 2 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →