Wędzisko Mikado Intro Carp II 300-3 (WAA738-300)
Mikado Intro Carp II 300-3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Intro Carp II 300-3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wędka Mikado Intro Carp II Wędzisko Mikado | 125 zł |
Mikado Intro Carp Ii Carpfishing Rod Czarny 3.00 m / 3 Lbs WAA738-300 | 118 zł |
Wędka Mikado Intro Carp Ii | 131 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →