Вудилище D.A.M. XT1 Tele 360-3 (70891)
D.A.M. XT1 Tele 360-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. XT1 Tele 360-3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dam Xt1 Tele Carpfishing Rod Posrebrzany 3.60 m / 3 Lbs 70891 | 274 zł |
DAM DAM XT1 Tele 3,6 m 3,0 lb 6 części SVS70891 | 339 zł |
Wędka Dam Xt1 Tele 3.60M 3.00Lbs | 304 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →