Kołowrotek Daiwa Ninja LT 6000 (10219-600)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Daiwa Ninja LT 6000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Daiwa Ninja LT 6000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAIWA Lekki i wytrzymały kołowrotek spinningowy 23 NINJA FEEDER LT 6000SS | 420 zł |
Daiwa Ninja Match Feeder Lt 2023 Carpfishing Reel Posrebrzany 6000SS NJMF2 | 365 zł |
Kołowrotek Daiwa Ninja LT 6000 | 323 zł |
Kołowrotek morski Daiwa Ninja LT 2023 6000 Uniwersalny | 300 zł |
Kołowrotki Daiwa Ninja LT 6000 | 283 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →