Wędzisko Shimano Tribal TX-1A 13 Intensity 3 (TX1A13INT3)
Shimano Tribal TX-1A 13 Intensity 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Tribal TX-1A 13 Intensity 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wędka SHIMANO Tribal TX1A13INT 3.96m / 3.50lb | 370 zł |
Shimano Fishing Tribal Tx-1a 3 Sections Carpfishing Rod Czarny 3.96 m / 3. | 298 zł |
Wędka Shimano Tribal Tx-1A 13-Int 3.96M 3.50Lb | 580 zł |
Wędka SHIMANO Tribal TX1A13INT3 3.96m / 3.50lb | 360 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →