Wędzisko Fox Eos Pro Traveller CRD351
Wideo 2 |
Fox Eos Pro Traveller CRD351 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Eos Pro Traveller CRD351
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOX EOS Pro Traveller Rod 8-10ft 300lb CRD351 wędka podróżna wędka na karp | 367 zł |
Fox Fishing Fox Fishing Eos Pro Traveller 2,4 m-3,0 m 3,0 lb 2 części CRD3 | 287 zł |
Wędka karpiowa Fox EOS Pro Traveller czarna CRD351 270 - 300 cm / 3 lb | 310 zł |
Wędka karpiowa Fox EOS Pro Traveller czarna CRD351 270 - 300 cm / 3.5 lb | 350 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →