Opona zimowa Sava Eskimo SUV 2 235/55 R17 103H
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Eskimo SUV 2 235/55 R17 103H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Eskimo SUV 2 235/55 R17 103H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAVA 235 55 R 17 103 H XL ESKIMO SUV 2 3PMSF M&S 582574 | 690 zł |
Sava Eskimo SUV 2 (235/55 R17 103H) 582574 | 647 zł |
Sava Eskimo SUV 2 ( 235/55 R17 103H XL ) | 709 zł |
Sava Eskimo SUV 2 ( 235/55 R17 103H XL ) 582574 | 701 zł |
Sava Eskimo SUV 2 XL MS - 235/55R17 103H - opony zimowe 532506 | 902 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →