Opona zimowa Sava Eskimo Ice 225/45 R17 94T
Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Eskimo Ice 225/45 R17 94T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Eskimo Ice 225/45 R17 94T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava ESKIMO ICE (225/45 R17 94T) 539180 | 719 zł |
Sava ESKIMO ICE ( 225/45 R17 94T XL, Nordic compound ) 539180 | 719 zł |
Sava ESKIMO ICE ( 225/45 R17 94T XL, Nordic compound ) | 709 zł |
Polecamy