Opona całoroczna Sava All Weather 205/55 R16 94V
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Sava All Weather 205/55 R16 94V 205/55 R16 94 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava All Weather 205/55 R16 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI SAVA 205/55-16 94V ALL WEATHER XL 579174 | 306 zł |
Sava All Weather (205/55 R16 94V) 579174 | 387 zł |
Sava All Weather ( 205/55 R16 94V XL ) 579174 | 388 zł |
Sava All Weather ( 205/55 R16 94V XL ) | 393 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava All Weather 205/55 R16 94V
Ceny na Sava All Weather 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Sava All Weather 205/55 R16 94V | od 306 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →