Opona letnia Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INTENSA HP 2 542520 | 279 zł |
Sava Intensa HP2 (205/55 R16 91V) 542520 | 269 zł |
Sava Intensa HP2 ( 205/55 R16 91V ) 542520 | 269 zł |
Sava Intensa HP2 ( 205/55 R16 91V ) | 269 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V
Ceny na Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91H | od 279 zł | 3 oferty | ||
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V | od 269 zł | 4 oferty | ||
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91W | od 309 zł | 2 oferty | ||
Sava Intensa HP2 205/55 R16 94V | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →