Opona całoroczna Sava Adapto 175/70 R13 82T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Adapto 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Adapto 175/70 R13 82T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI ADAPTO 4 SEASON MS 175/70 R13 82T SAVA 532325 | 390 zł |
Sava Adapto ( 175/70 R13 82T ) 532325 | 259 zł |
Sava Adapto (175/70 R13 82T) 532325 | 229 zł |
Sava Adapto ( 175/70 R13 82T ) | 259 zł |
Sava Adapto (175/70 R13 82T) 522307 | 602 zł |
Sava Adapto ( 175/70 R13 82T ) 522307 | 585 zł |
Sava Adapto ( 175/70 R13 82T ) | 592 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →