Opona letnia Sava Perfecta 195/65 R15 91T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Perfecta 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Perfecta 195/65 R15 91T
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE SAVA 195/65 R15 91T PERFECTA 549506 | 512 zł |
Sava Perfecta ( 195/65 R15 91T ) 517013 | 394 zł |
Sava Perfecta (195/65 R15 91T) 549506 | 229 zł |
Opona Sava 195/65R15 PERFECTA 91T - opony letnie 549506 | 199 zł |
Sava Perfecta ( 195/65 R15 91T ) | 249 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Sava Perfecta 195/65 R15 91T
Ceny na Sava Perfecta 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Sava Perfecta 195/65 R15 91T | od 199 zł | 11 oferty | ||
Sava Perfecta 195/65 R15 95T | od 279 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →