Opona letnia Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T |
|
Wysokiej jakości guma z linii opon letnich „rain” firmy Uniroyal, jednej z submarek szanowanego producenta opon Continental AG. Charakterystyczną cechą tego asymetrycznego modelu jest efekt „skóry rekina” w strukturze głównych rowków drenażowych. Ich powierzchnię chropowato, aby ograniczyć zawirowania wody i natychmiastowo usunąć ją z płaszczyzny miejsca styku. Dzięki temu opona najskuteczniej opiera się aquaplaningowi i niezawodnie trzyma się mokrej nawierzchni pod kołami pojazdu.
W połączeniu ze „skórą rekina” działają zygzakowate Aqua Twisty, które w miarę zużywania się bieżnika zmieniają swój kształt, aby zapewnić niezawodne właściwości chwytne przez cały okres użytkowania gumy. Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T posiada masywne klocki w obszarze barków o zaokrąglonym profilu, co zwiększa stabilność pojazdu podczas manewrowania i ogólnie poprawia prowadzenie. Opona piątej generacji charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zużycie, zmniejszonym hałasem i zwiększoną gładkością.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Uniroyal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Uniroyal.
Kup Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T
Wszystkie ceny 6 →UNIROYAL 195/65 R15 RAINEXPERT 5 91T | 271 zł |
Opona Uniroyal 195/65R15 RainExpert 5 91T - opony letnie 36117 | 284 zł |
Uniroyal RainExpert 5 (195/65 R15 91T) 03611700000 | 304 zł |
Uniroyal RainExpert 5 ( 195/65 R15 91T EVc ) 03611700000 | 286 zł |
Uniroyal RainExpert 5 ( 195/65 R15 91T EVc ) | 324 zł |
Opony letnie 195/65R15 91T RainExpert 5 Uniroyal 2024 | 268 zł |
Modyfikacje Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T
Ceny na Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91H | od 257 zł | 6 oferty | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91T | od 268 zł | 7 oferty | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 91V | od 299 zł | 6 oferty | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 95H | od 305 zł | 5 oferty | ||
Uniroyal RainExpert 5 195/65 R15 95T | od 318 zł | 4 oferty |