Літня шина Debica Passio 2 195/65 R15 91T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Passio 2 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Passio 2 195/65 R15 91T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Debica Passio 2 (195/65 R15 91T) 518754 | 331 zł |
Debica Passio 2 ( 195/65 R15 91T ) | 249 zł |
Debica Passio 2 (195/65 R15 91T) 596468 | 239 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Passio 2 195/65 R15 91T
Ціни на Debica Passio 2 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Debica Passio 2 195/65 R15 91T | від 239 zł | 3 пропозиції | ||
Debica Passio 2 195/65 R15 95T | від 279 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →