Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Kup Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T
Kleber Dynaxer HP 4 ( 195/65 R15 91T ) 112649 | 353 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (195/65 R15 91T) 112649 | 348 zł |
Opona Kleber 195/65R15 Dynaxer HP4 91T - opony letnie 112649 | 282 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 195/65 R15 91T ) | 357 zł |
Opony letnie 195/65R15 91T Dynaxer HP4 Kleber 2022 | 253 zł |
Do małych i średnich samochodów osobowych francuska marka opon Kleber ma w swoim asortymencie ciekawą ofertę niedrogich opon Dynaxer HP4. Należy pamiętać, że Kleber jest jednym z oddziałów osławionego koncernu oponiarskiego Michelin.
Niezawodność właściwości sprzęgających
Model charakteryzuje się wygodą i miękkością, a główny nacisk kładzie się w nim na niezawodność przyczepności, czy pod kołami pojazdu znajduje się suchy asfalt, czy też mokra jezdnia. Stabilność przyczepności do drogi zapewnia asymetryczna rzeźba bieżnika. Ponadto klocki w kształcie rombu w trzech środkowych usztywnieniach skutecznie dopasowują się do nierówności nawierzchni podczas wykonywania manewrów.
system odwadniający
Bieżnia oponowa otoczona jest podłużnymi kanałami hydroewakuacyjnymi o odpowiednio dużej głębokości i prostym kształcie. Przyspieszają proces usuwania wody z powierzchni styku, zwiększając odporność na aquaplaning oraz stabilność prowadzenia w deszczową pogodę. Ale na suchej nawierzchni opona nie jest tak wrażliwa na polecenia kierowania.
Zrównoważone funkcje
Do mieszanki gumowej Kleber Dynaxer HP4 dodano kwas krzemowy, aby zmniejszyć opory toczenia i jeszcze bardziej poprawić przyczepność. Opona charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zużycie, wszystkożernością do rodzajów nawierzchni oraz lojalną ceną, za co modele preferowane przez wielu właścicieli samochodów.
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91H | od 265 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91T | od 253 zł | 5 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 91V | od 310 zł | 3 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95H | od 297 zł | 5 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 195/65 R15 95T | od 297 zł | 4 oferty |