Opona letnia Sava Intensa HP 195/60 R15 88H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa HP 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa HP 195/60 R15 88H
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI SAVA 195/60 R15 88H INTENSA HP 548354 | 360 zł |
Sava Intensa HP ( 195/60 R15 88H ) 548354 | 309 zł |
Sava Intensa HP (195/60 R15 88H) 548354 | 289 zł |
Sava Intensa HP ( 195/60 R15 88H ) | 309 zł |
Sava Intensa HP (195/60 R15 88H) 521844 | 545 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava Intensa HP 195/60 R15 88H
Ceny na Sava Intensa HP 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP 195/60 R15 88H | od 289 zł | 9 oferty | ||
Sava Intensa HP 195/60 R15 88V | od 309 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →