Opona zimowa Sava Eskimo S3 Plus 195/60 R15 88T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Eskimo S3 Plus 195/60 R15 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Eskimo S3 Plus 195/60 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Eskimo S3+ ( 195/60 R15 88T ) 529609 | 309 zł |
Sava Eskimo S3+ (195/60 R15 88T) 527320 | 601 zł |
Sava Eskimo S3+ ( 195/60 R15 88T ) | 309 zł |
Sava Eskimo S3+ (195/60 R15 88T) 529609 | 319 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →