Opona letnia Sava Intensa UHP 205/45 R16 83W
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa UHP 205/45 R16 83W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa UHP 205/45 R16 83W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI SAVA 205/45 R16 83W INTENSA UHP 594912 | 409 zł |
Sava Intensa UHP (205/45 R16 83W) 594912 | 415 zł |
Sava Intensa UHP ( 205/45 R16 83W ) | 349 zł |
Sava Intensa UHP ( 205/45 R16 83W ) 548873 | 601 zł |
GOMME PNEUMATICI SAVA 205/45 R16 83W INTENSA UHP 548873 | 449 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →