Opona letnia Sava Effecta + 155/80 R13 83T
Wybierz rozmiar opony
Sava Effecta + 155/80 R13 83T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Effecta + 155/80 R13 83T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Effecta+ ( 155/80 R13 83T XL ) 585154 | 279 zł |
Sava Effecta+ (155/80 R13 83T) 585154 | 269 zł |
Sava Effecta+ ( 155/80 R13 83T XL ) | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →