Opona zimowa Barum Polaris 5 195/60 R15 88T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 195/60 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 (195/60 R15 88T) 15413250000 | 335 zł |
Barum Polaris 5 ( 195/60 R15 88T EVc ) 15413250000 | 332 zł |
Opona Barum 195/60R15 POLARIS 5 M+S 88T - opony zimowe 1541325 | 298 zł |
Barum Polaris 5 ( 195/60 R15 88T EVc ) | 336 zł |
Opony zimowe 195/60R15 88T Polaris 5 Barum | 278 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 195/60 R15 88T
Ceny na Barum Polaris 5 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 195/60 R15 88T | od 278 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →