Зимова шина Barum Polaris 5 195/60 R15 88T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 195/60 R15 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 (195/60 R15 88T) 15413250000 | 335 zł |
Barum Polaris 5 ( 195/60 R15 88T EVc ) 15413250000 | 332 zł |
Opona Barum 195/60R15 POLARIS 5 M+S 88T - opony zimowe 1541325 | 298 zł |
Barum Polaris 5 ( 195/60 R15 88T EVc ) | 336 zł |
Opony zimowe 195/60R15 88T Polaris 5 Barum | 278 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 195/60 R15 88T
Ціни на Barum Polaris 5 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 195/60 R15 88T | від 278 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →