Opona zimowa Nokian Snowproof 2 SUV 235/55 R17 103H
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 2 SUV 235/55 R17 103H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 2 SUV 235/55 R17 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Nokian 235/55R17 Snowproof 2 SUV XL M+S 103H - opony terenowe T43277 | 658 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV (235/55 R17 103H) T432771 | 752 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 235/55 R17 103H XL ) T432771 | 759 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 235/55 R17 103H XL ) | 768 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →