Karta pamięci SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 GB (SDSQUNR-256G-GN3MN)
SanDisk Ultra MicroSDXC UHS-I Class 10 256Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB 100MB/s Class 10 UHS-I | 75 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-282 | 84 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB | 75 zł |
SANDISK Ultra microSDXC 256GB 100MB/s Class 10 UHS-I SDSQUNR-256G-GN3MN | 118 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB | 75 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 GB | od 72 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 GB | od 169 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →