Карта пам'яті SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ (SDSQUNR-256G-GN3MN)
SanDisk Ultra MicroSDXC UHS-I Class 10 256Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB 100MB/s Class 10 UHS-I | 75 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-282 | 84 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB | 75 zł |
SANDISK Ultra microSDXC 256GB 100MB/s Class 10 UHS-I SDSQUNR-256G-GN3MN | 118 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB | 75 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 72 zł | 17 пропозицій | ||
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 169 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →