Karta pamięci SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 1 TB (SDSQXAO-1T00-GN6ZN)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 1Tb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Karta microSDXC 1 TB do Nintendo Switch - licencjonowana przez Nin | 501 zł |
SanDisk Nintendo Switch microSD - 100MB/s - 1TB - Zelda edition | 793 zł |
SanDisk 1TB Nintendo®-Licensed Memory Cards For Nintendo Switch™ - SDSQXAO | 810 zł |
Karta pamięci SANDISK MicroSDXC do Nintendo Switch 1TB | Bezpłatny transpo | 940 zł |
Karta pamięci SANDISK MicroSDXC do Nintendo Switch 1TB | Bezpłatny transpo | 940 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch
Ceny na SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch |
---|---|---|---|---|
SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 64 GB | od 58 zł | 7 oferty | ||
SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 128 GB | od 70 zł | 27 oferty | ||
SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 512 GB | od 273 zł | 20 oferty | ||
SanDisk microSDXC Memory Card For Nintendo Switch 1 TB | od 501 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →