Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 GB (SDSQXCZ-400G-GN6MA)
Zdjęcia 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 49 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 78 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 138 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 279 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 521 zł | 18 oferty |