Pendrive SanDisk Cruzer Spark 64 GB
Wideo 1Zdjęcia 8 |
SanDisk Cruzer Spark 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Cruzer Spark
Ceny na SanDisk Cruzer Spark |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Spark 32 GB | od 26 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Cruzer Spark 64 GB | od 30 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Cruzer Spark 128 GB | od 60 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →