Lodówka Samsung RS66A8100B1/EF grafit
Zdjęcia 10 |
Samsung RS66A8100B1/EF grafit grafit stal nierdzewna |
|
Zamrażarka może pracować w trybie chłodzenia. sprężarka inwerterowa. Kostkarka do lodu.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RS66A8100B1/EF grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung RS66A8100B1 Pełny No Frost 178cm Grafitowa Stal | 3 979 zł |
Lodówka SAMSUNG RS66A8100B1 EF Side by Side No frost 178cm Grafitowa | 3 979 zł |
Samsung RS66A8100B1 Pełny No Frost 178cm Grafitowa Stal | 3 979 zł |
Modyfikacje Samsung RS66A8100B1/EF
Ceny na Samsung RS66A8100B1/EF |
---|---|---|---|---|
Samsung RS66A8100B1/EF grafit | od 3 979 zł | 3 oferty | ||
Samsung RS66A8100S9/EF stal nierdzewna | od 3 739 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →