Karta pamięci Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 GB (MB-SD128SB/WW)
Zdjęcia 6 |
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Karta pamięci + czytnik SAMSUNG SDXC 128GB PRO Plus MB-SD128SB/WW | 140 zł |
Samsung PRO Plus MB-SD128SB - flash memory card - 128 GB - SDXC UHS-I | 124 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 SD karta pamięci z czytnikiem MB-SD128SB/WW | 129 zł |
Samsung PRO Plus SDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] z czyt | 120 zł |
SAMSUNG PRO Plus Reader Full Size SDXC Card 128GB | 148 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader
Ceny na Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 GB | od 109 zł | 11 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 256 GB | od 150 zł | 19 oferty | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 512 GB | od 249 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →