Карта пам'яті Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 ГБ (MB-SD128SB/WW)
Фото 6 |
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Karta pamięci + czytnik SAMSUNG SDXC 128GB PRO Plus MB-SD128SB/WW | 140 zł |
Samsung PRO Plus MB-SD128SB - flash memory card - 128 GB - SDXC UHS-I | 124 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 SD karta pamięci z czytnikiem MB-SD128SB/WW | 129 zł |
Samsung PRO Plus SDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] z czyt | 120 zł |
SAMSUNG PRO Plus Reader Full Size SDXC Card 128GB | 148 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader
Ціни на Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 128 ГБ | від 109 zł | 11 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 256 ГБ | від 150 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus SDXC 2023 + Reader 512 ГБ | від 249 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →