Walizka Samsonite Popsoda 73.5
Zdjęcia 21 |
Samsonite Popsoda 73.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Popsoda 73.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Popsoda Walizka Turkusowy 73 L A211 | 641 zł |
Walizka średnia poszerzana Samsonite Popsoda - light grey | 919 zł |
Samsonite Popsoda Walizka Granatowy 735 L CT4 | 663 zł |
Samsonite Popsoda Walizka Czarny 735 L 123538/1041 | 859 zł |
Walizka średnia poszerzana Samsonite Popsoda - dark blue | 919 zł |
Modyfikacje Samsonite Popsoda
Ceny na Samsonite Popsoda |
---|---|---|---|---|
Samsonite Popsoda 40 | od 799 zł | 1 oferta | ||
Samsonite Popsoda 73.5 | od 641 zł | 5 oferty | ||
Samsonite Popsoda 112.5 | od 721 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →