Walizka Samsonite Nuon 42
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Samsonite Nuon 42 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Nuon 42
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Nuon 55cm powiększana srebrna | 1 179 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Nuon 55cm powiększana grafitowa | 1 179 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Nuon 55cm powiększana granatowa | 1 179 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Nuon
Ceny na Samsonite Nuon |
---|---|---|---|---|
Samsonite Nuon 42 | od 1 179 zł | 3 oferty | ||
Samsonite Nuon 86 | od 1 349 zł | 2 oferty | ||
Samsonite Nuon 110 | od 1 439 zł | 2 oferty | ||
Samsonite Nuon 137 | od 1 539 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →