Walizka Delsey Turenne S
Zdjęcia 22 |
Delsey Turenne S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Delsey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Delsey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Delsey Turenne S
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Walizka DELSEY Turenne 55 cm Czarny | 1 527 zł |
DELSEY Walizka TURENNE 55cm 4 DOUBLE WHEELS TROLLEY CASE CZARNY | 1 191 zł |
Walizka DELSEY Turenne 55 cm Czarny | 1 527 zł |
Delsey Paris 4-kołowy wózek kabinowy Turenne 55 cm paonie - Mężczyźni,Damy | 1 130 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Delsey Turenne
Ceny na Delsey Turenne |
---|---|---|---|---|
Delsey Turenne S | od 1 099 zł | 21 oferta | ||
Delsey Turenne M (65 cm) | od 1 749 zł | 4 oferty | ||
Delsey Turenne M (70 cm) | od 1 164 zł | 10 oferty | ||
Delsey Turenne L Trunk | od 1 472 zł | 4 oferty | ||
Delsey Turenne M (75 cm) | od 1 349 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →