Walizka Victorinox Spectra 3.0 Expandable Global Carry-On
Zdjęcia 20 |
Victorinox Spectra 3.0 Expandable Global Carry-On |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Victorinox Spectra 3.0
Ceny na Victorinox Spectra 3.0 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Spectra 3.0 Expandable Global Carry-On | od 1 800 zł | 2 oferty | ||
Victorinox Spectra 3.0 Trunk L | od 2 633 zł | 2 oferty | ||
Victorinox Spectra 3.0 Expandable M | od 2 327 zł | 4 oferty | ||
Victorinox Spectra 3.0 Expandable L | od 2 529 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →