Walizka Victorinox Airox L
Zdjęcia 15 |
Victorinox Airox L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Airox L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VICTORINOX Airox Large Hardside Case Victorinox Red Victorinox Sieć Talla | 1 729 zł |
Victorinox Airox 4 kółka Walizka 75 cm red - Unisex - Dorośli,Damy,Mężczyź | 1 598 zł |
Victorinox Airox duża walizka twarda Czarny Airox 612509 | 1 680 zł |
Victorinox Airox 4 kółka Walizka 75 cm silver - Unisex - Dorośli,Damy,Mężc | 1 598 zł |
Victorinox Airox 4 kółka Walizka 75 cm black - Unisex - Dorośli,Damy,Mężcz | 1 598 zł |
Modyfikacje Victorinox Airox
Ceny na Victorinox Airox |
---|---|---|---|---|
Victorinox Airox Global Carry-on | od 1 193 zł | 3 oferty | ||
Victorinox Airox Frequent Flyer Carry-On | od 1 193 zł | 2 oferty | ||
Victorinox Airox M | od 1 471 zł | 4 oferty | ||
Victorinox Airox L | od 1 598 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →