Toster Russell Hobbs Honeycomb 26063-56
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Russell Hobbs Honeycomb 26063-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Russell Hobbs Honeycomb 26063-56
Ceny na Russell Hobbs Honeycomb 26063-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 | od 200 zł | 5 oferty | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26061-56 | od 139 zł | 9 oferty | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26063-56 | od 266 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →