Karma dla kotów Royal Canin Light Weight Gravy Pouch
Royal Canin Light Weight Gravy Pouch 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Light Weight Gravy Pouch
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Ultra Light saszetka dla kota 85g - z tendencją do nadwagi 85gRoyal Canin Ultra Light - mokra karma dla kotów Royal Canin Ultra Light - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu la... więcejt specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Mokra karma dla kotów Doskonale zbilansowana karma Royal Canin Ultra Light została stworzona specjalnie dla kotów, które mają problem z nadwagą. Dlatego specjalnie dobrane składniki pomagają utrzymać prawidłową masę ciała. Formula ma formę smakowitych kawałków w sosie. Receptura charakteryzuje się obniżoną kalorycznością aż o 19%. Dzięki temu pozwala utrzymać kota w odpowiedniej kondycji zapewniając jednocześnie wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Karma zawiera optymalny poziom białka. W związku z tym pozwala na zachowanie prawidłowej masy mięśniowej pomimo obniżenia podaży kalorii. Dodatkowo formuła została wzbogacona o o L-karnitynę, która sprzyja lepszemu wykorzystaniu rezerw tłuszczowych. Karma wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Ultra Light jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. Główne cechy Royal Canin obniżona kaloryczność dla dorosłych kotów obniżony poziom tłuszczu odpowiedni poziom białka wpływa na zachowanie masy mięśniowej. Zalety karmy Royal Canin wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała pozwala na utrzymanie masy mięśniowej wspomaga wykorzystanie rezerw tłuszczowych ochrona układu moczowego. Dostępne opakowania 85g Inne specjalistyczne produkty dla kotów znajdziesz tutaj - Kot - dieta specjalna Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma dla kotów ULTRA LIGHT GRAVY 85 g ROYAL CANINBricomarche.pl Złóż skargę | 9 zł |
Karma mokra dla kota ROYAL CANIN Ultra Light, 85 gROYAL CANIN Ultra Light w sosie karma mokra w sosie dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagi. Karma ROYAL CANIN Ultra Light... więcejw sosie wspomaga osiągnięcie pr... EmpikZłóż skargę | 7 zł |
Karma dla kotów ULTRA LIGHT GRAVY 85 g ROYAL CANIN | 9 zł |
Royal Canin Light Weight Care w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z te | 9 zł |
Royal Canin Light Weight Care w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z te | 9 zł |
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, ryby i podroby rybne, zboża, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Light Weight Gravy Pouch
Ceny na Royal Canin Light Weight Gravy Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Light Weight Gravy Pouch | od 5 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Gravy Pouch 12 pcs | od 76 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, ryby i podroby rybne, zboża, super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: podroby mięsne, zboża, jaja, podroby warzywne., super premium
od 76 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: podroby mięsne, zboża, jaja, podroby warzywne., super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 48,5% tuńczyk, 2,5% kukurydza, 2,5% marchew, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 26% kurczak, 26% tuńczyk, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 52% tuńczyk, 3% krab, super premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 52% tuńczyk, 3% łosoś, super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, łosoś, ryż, tłuszcze, białko, olej, minerały, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 27%, wieprzowina, łosoś, mąka, skrobia, olej, super premium