Karma dla kotów Royal Canin Protein Preference 10 kg
Royal Canin Protein Preference 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Protein Preference 10 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Exigent Protein 10 kg (3182550767231)Sucha karma dla dorosłych kotów w wieku od 12 miesięcy do 7 lat, wymagających pod względem składu karmy. Zawiera optymalną ró... więcejwnowagę białek, tłuszczów i węglowodanów, szczególnie dla osób wymagających pożywnej diety. Dostosowana kaloryczność pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi przy zachowaniu efektu sytości. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Całkowicie zaspokaja apetyt gastronomiczny. Rozetka.plZłóż skargę | 296 zł |
Royal Canin Protein Exigent - 10 kgKoty potrafią być bardzo wybredne w kwestii wyboru pożywienia. Dobrym rozwiązaniem dla osobników, które preferują wysoką zawa... więcejrtość białka w karmie, może okazać się karma Royal Canin Protein Exigent. Wysoka ilość białka została perfekcyjnie zbilansowana odpowiednią ilością tłuszczów i składników odżywczych, dostarczając wszystkie niezbędne Twojemu kotu substancje witalne. To ułatwia także kontrolę masy ciała i utrzymanie przez zwierzę prawidłowej wagi. Oprócz tego recepturę dopełniają wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 260 zł |
Royal Canin Protein Exigent 10 kg | 309 zł |
ROYAL CANIN Protein Exigent 10 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla wybrednych kotów? Niektóre koty są wybredne; Twój kot może czasem odmawiać spoż... więcejywania pokarmu, jaki mu oferujesz. Dlatego ważne jest, aby wybrać karmę, która nie tylko zawiera zdrowe składniki odżywcze, ale także odpowiada naturalnym preferencjom kota. Karma ROYAL CANIN Protein Exigent została opracowana dla dorosłych kotów i jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych wybrednych kotów. Niektóre wybredne koty preferują karmę o wysokiej zawartości białka. Karma ROYAL CANIN Protein Exigent zapewnia idealną równowagę między białkiem, węglowodanami i tłuszczem, aby pobudzić i zaspokoić apetyt kotów o szczególnych upodobaniach. Białka L.I.P* zostały również zawarte ze względu na ich wysoką przyswajalność. *L.I.P.: Białka wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 242 zł |
ROYAL CANIN Protein karma sucha dla kotów wybrednych 10kg DARMOWA DOSTAWAROYAL CANIN Pełnoporc zoo24.plZłóż skargę | 325 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 94 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 288 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Royal Canin Protein Preference
Ceny na Royal Canin Protein Preference |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Protein Preference 400 g | od 18 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Protein Preference 2 kg | od 77 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Protein Preference 4 kg | od 130 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Protein Preference 10 kg | od 242 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 320 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2.27 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: pstrąg, bataty, warzywa, białka, łosoś, holistyczna
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium