Karm dla psów Royal Canin Maxi Starter 1 kg
Royal Canin Maxi Starter 1 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 243 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 117 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 233 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Starter
Ceny na Royal Canin Maxi Starter |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Starter 4 kg | od 96 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Maxi Starter 15 kg | od 297 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna