Rower Romet Rambler R9.0 2022 frame 17 (R22A-MTB-29-17-P-725)
Romet Rambler R9.0 2022 frame 17 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Rambler R9.0 2022 frame 17
Ceny na Romet Rambler R9.0 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Romet Rambler R9.0 2022 frame 17 | od 1 949 zł | 2 oferty | ||
Romet Rambler R9.0 2022 frame 19 | od 1 169 zł | 8 oferty | ||
Romet Rambler R9.0 2022 frame 21 | od 1 169 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →