Rower Romet Rambler R9.0 2022 frame 21
Romet Rambler R9.0 2022 frame 21 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Rambler R9.0 2022 frame 21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski Romet Rambler R9.0 29 XL(21") niebiesko-biało-żółty | 1 559 zł |
Romet, Rower górski, Rambler R9.0 Xl 29', Szary | 1 399 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R9.0 2022 | 1 364 zł |
Romet, Rower górski, Rambler R9.0, 29', Niebieski | 1 169 zł |
Romet, Rower Górski, Rambler R9.0 Special, Biały | 1 949 zł |
Modyfikacje Romet Rambler R9.0 2022 frame 21
Ceny na Romet Rambler R9.0 2022 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Romet Rambler R9.0 2022 frame 17 | od 1 949 zł | 2 oferty | ||
Romet Rambler R9.0 2022 frame 19 | od 1 169 zł | 8 oferty | ||
Romet Rambler R9.0 2022 frame 21 | od 1 169 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →