Suszarka Remington Ionic Dry D3190
Zdjęcia 4 |
Remington Ionic Dry D3190 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Ionic Dry D3190
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington suszarka do włosów z jonizacją 3 ust nagrzewania i 2 ust nawiewu | 130 zł |
Remington Suszarka do włosów Ionic Dry D3190S HPREMSUD3190S00 | 93 zł |
Suszarka do włosów Remington Ionic Dry 2200 D3190 | 110 zł |
Remington Suszarki do włosów | 279 zł |
Remington Suszarka do włosów Ionic Dry D3190S 121484 | 103 zł |
pokaż 14 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Remington D 3190 Ionic Dry:
- Wyjmowany filtr
- Długość przewodu zasilającego - 1,8 m
PolecamyPorównaj w tabeli →