Фен Remington Ionic Dry D3190
Фото 4 |
Remington Ionic Dry D3190 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Ionic Dry D3190
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Remington suszarka do włosów z jonizacją 3 ust nagrzewania i 2 ust nawiewu | 130 zł |
Remington Suszarka do włosów Ionic Dry D3190S HPREMSUD3190S00 | 93 zł |
Suszarka do włosów Remington Ionic Dry 2200 D3190 | 110 zł |
Remington Suszarki do włosów | 279 zł |
Remington Suszarka do włosów Ionic Dry D3190S 121484 | 103 zł |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості фена Remington D 3190 Ionic Dry:
- Знімний фільтр
- Довжина мережевого шнура — 1.8 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →