Fotelik samochodowy RECARO Avan
Zdjęcia 12 |
RECARO Avan |
|
Gondola samochodowa dla dzieci poniżej pierwszego roku życia i ich rodziców. Model przeznaczony jest do przewożenia niemowląt o wadze do 13 kg tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy jest mocowany bezwładnościowym pasem bezpieczeństwa pojazdu. Produkt można również zainstalować na podstawie Recaro i-Size Avan/Kio za pomocą uchwytów blokujących systemu Isofix, ale należy je zakupić osobno.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich adapterów fotelik samochodowy dla niemowląt można łatwo zamontować na ramie wózka (kompatybilność z konkretnym modelem wózka należy sprawdzić u sprzedawcy produktu). RECARO Avan wykorzystuje technologię bezpieczeństwa HERO, która składa się ze spójnego systemu ochraniaczy naramiennych, pasów i zagłówka. Zapobiega skręcaniu się i zsuwaniu pasów, ułatwiając ogólne zapinanie dziecka. W foteliku można regulować wysokość zagłówka wraz z wewnętrznymi pasami bezpieczeństwa, położenie uchwytu do noszenia gondoli w rękach. Dodatkowo model wyposażony jest w boczne protektory ASP oraz dużą budkę z opuszczanym daszkiem przeciwsłonecznym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RECARO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RECARO.
Kup RECARO Avan
Wszystkie ceny 6 →recaro Fotelik dziecięcy Recaro AVAN I-SIZE Fibre Black (0-13 kg) | 1 296 zł |
Recaro, Fotelik samochodowy, 0-13 kg, Night Black, Avan | 949 zł |
Recaro, Avan, I-size, fotelik samochodowy, Fibre Black, 40-83 cm | 890 zł |
recaro Fotelik dziecięcy Recaro AVAN I-SIZE Carbon Grey (0-13 kg) | 1 296 zł |
Recaro, Fotelik samochodowy, 0-13 kg, Teal Green, Avan | 778 zł |
Recaro, Avan, I-size, fotelik samochodowy, Carbon Grey, 40-83 cm | 890 zł |