Дитяче автокрісло RECARO Avan
Фото 12 |
RECARO Avan |
|
Автолюлька-переноска, адресована діткам у віці до одного рочки і їх батькам. Модель розрахована на перевезення малюків вагою до 13 кг обличчям проти ходу руху транспортного засобу. Кріпиться автокрісло за допомогою інерційного ременя безпеки машини. Також виріб може бути встановлено на базу Recaro i-Size Avan / Kio з замковими скобами системи Isofix, однак докуповувати таку знадобиться окремо.
При використанні відповідних адаптерів автолюлька легко встановлюється на шасі колясок (сумісність з певною моделлю коляски необхідно обов'язково уточнювати у продавця товару). У RECARO Avan застосовується технологія безпеки HERO, що складається з Одін з плечових накладок, ременів і підголівника. Вона запобігає скручування і ковзання ременів, спрощуючи процес пристібання дитини в цілому. Регулюванням в конструкції крісла піддаються висота розміщення підголівника укупі з внутрішніми пристяжними ременями, положення ручки для перенесення люльки в руках. На додачу модель обладнали протекторами бічного захисту ASP і великим капюшоном з розкривним козирком для захисту від сонця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Купити RECARO Avan
Усі ціни 7 →recaro Fotelik dziecięcy Recaro AVAN I-SIZE Fibre Black (0-13 kg) | 1 296 zł |
Recaro, Fotelik samochodowy, 0-13 kg, Night Black, Avan | 949 zł |
Recaro, Avan, I-size, fotelik samochodowy, Fibre Black, 40-83 cm | 890 zł |
recaro Fotelik dziecięcy Recaro AVAN I-SIZE Carbon Grey (0-13 kg) | 1 296 zł |
Recaro, Fotelik samochodowy, 0-13 kg, Teal Green, Avan | 778 zł |
Recaro Avan - Fotelik Samochodowy I-Size ~0-13 Kg | Prime Mat Black | 1 059 zł |
Recaro, Avan, I-size, fotelik samochodowy, Carbon Grey, 40-83 cm | 890 zł |