Дитяче автокрісло RECARO Salia Elite
Фото 15 |
RECARO Salia Elite |
|
Індикатор правильності установки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RECARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RECARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RECARO Salia Elite
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Recaro Kids Fotelik samochodowy Salia Elite z Ovetto w zestawie waga 29 kG | 1 299 zł |
recaro Fotelik dziecięcy Recaro Salia Elite Prime Frozen Blue (0-18 kg) | 3 099 zł |
Recaro, Salia Elite, I-Size, fotelik samochodowy, 0-18 kg, Select Night Bl | 1 990 zł |
Recaro Kids Fotelik samochodowy Salia Elite w zestawie Ovetto waga 29 kG o | 1 399 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла RECARO Salia Elite:
- Розміри: 63x44x61 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →