Zlewozmywak kuchenny Pyramis Amber 106x52.5 1 1/2B 1D 1060x525
Zdjęcia 3 |
Pyramis Amber 106x52.5 1 1/2B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Amber 106x52.5 1 1/2B 1D 1060x525
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Amber 106x52,5 1 1/2B1D Colorado | 1 599 zł |
Zlewozmywak Pyramis Pyramis AMBER 1 1/2B1D Colora | 1 599 zł |
Zlew Pyramis Amber 1,5B1D ociekacz granit COLORADO | 1 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →