Кухонна мийка Pyramis Amber 106x52.5 1 1/2B 1D 1060x525
Фото 3 |
Pyramis Amber 106x52.5 1 1/2B 1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Amber 106x52.5 1 1/2B 1D 1060x525
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Amber 106x52,5 1 1/2B1D Colorado | 1 599 zł |
Zlewozmywak Pyramis Pyramis AMBER 1 1/2B1D Colora | 1 599 zł |
Zlew Pyramis Amber 1,5B1D ociekacz granit COLORADO | 1 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →